Mám svůj sen...

12. července 2012 v 12:43 | Hana Brýlová |  Novinky, postřehy a tak
Mám svůj sen, ostatně, kdo by ho neměl: :-) A vůbec není zvláštní...


Mám svůj sen, a to, že budu mít víc času na své zájmy. Že si čas uspořádám tak, aby nešel proti mě, ale se mnou.... No nesmějte se - opravdu Smějící se. Prostě se mi v poslední době nedostává času...a to na nic. A tak s ním pořád bojuji.
Čas je podle mě chlap a asi proto chlapům nadržuje...a my, ženské, máme smůlu. My prostě nestíháme nic, kdežto chlapi si na ty svoje fotbaly, hokeje, motorky, milenky... čas najdou vždy. No, nemám pravdu? :-)

Teď jsem s hrůzou zjistila, že jsem letos na blog nenapsala ani písmenko Překvapený. Ne že bych nechtěla,nebo nebylo co - prostě nestíhám! Knížky mám rozepsané, nic nedokončeného. Další zájmy - třeba ráda vyrábím šperky, čtu, chodím na koncerty, procházky - taky jen po chviličkách, které nějakým záhadným způsobem přece jen občas ukradnu...

Chce to zorganizovat čas, vím, nemusíte mi to říkat... Nojo, ale zatím čas organizuje mě Smějící se. Ale docela blbě, teda...

Ale já na to nedávno přišla - za všechno můžou prachy. Kdybych nemusela chodit do zaměstnání, měla bych volného času habaděj, to bych toho stihla. Určitě bych dopsala všechny knížky, co mám rozepsané, vyrobila si konečně ty peříčkové náušnice, co si vyrábím už půl roku... zajela si konečně na ten výlet, který si plánuji už dva roky...a tak dále.
A tak mě napadá - neznáte nějakého milionáře, který by se hlásil dobrovolně jako sponzor mých aktivit? Smějící se

No nic, už musím končit s psaním, letím... No prostě nemám čas :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama