Listopad 2011

Nemožně zvědavá holka! slaví úspěch :)

20. listopadu 2011 v 18:12 | Hana Brýlová |  Novinky, postřehy a tak
Musím se trošku omluvit, jak se blíží ty vánoce, začínám trošku nestíhat....a tudíž sem nebudu asi tak často psát. Snažím se dopsat knížku pohádek, aby vyšla hned začátkem příštího roku, když už jsem to nestihla před vánoci.... mám nějaké další povinnosti...a na blog mi už toho času až tak moc nezbývá. Snad to zase v příštím roce doženu :-)

Jinak mám velkou radost, protože se moje knížka Nemožně zvědavá holka! líbí. To autora vždy potěší. Usmívající se
Zatím ji nelze koupit v kamenném knihkupectví, jelikož jsem ještě neměla čas ji jim nabídnout Smějící se Ale pokusím se to co nejdříve napravit!

Zájemci o tuto lehce detektivní knihu, vhodnou pro dívky tak od cca 10-ti let, mají vpodstatě dvě možnosti. Buď si ji objednají zde:Anebo, zejména pokud mají zájem o knihu s podpisem autorky, na mém e-mailu: hana.brylova@seznam.cz .
Mohu ji zaslat na dobírku, ale poštovné je v tom případě podle mého názoru přiliš drahé. Při platbě předem zaplatíte pouze cca 40 Kč za doporučený dopis a knihu vám odešlu ihned po obdržení částky na účet.

(Pokud ovšem chcete knížku co nejrychleji, pro někoho na vánoce, musím upozornit, že mám aktuálně poslední dva výtisky... Nějak se mi ten náklad celý doslovat vypařil pod rukama :-D Ale budu samozřejmě objednávat další... ).

Tipy na vánoční dárek - tip první

8. listopadu 2011 v 17:18 | Hana Brýlová |  Novinky, postřehy a tak
Budu vám tu postupně přinášet pár tipů na vánoční dárky, které v běžných obchodech neseženete....


Prvním tipem na vánoční dárek je kniha. Samozřejmě moje :-D
Kniha je určená pro čtenářky tak od devíti do devadesátidevíti :) let. Jedná se o povídku s detektivní zápletkou. Příběh pátrání po ztracené sedmileté holčičce vypráví třináctiletá Katka...

Knihu můžete zakoupit zde:

http://www.stahuj-knihy.cz/stahujknihy/eshop/15-1-NOVELY/0/5/338-Brylova-Hana-Nemozne-zvedava-holka